• EE Articles
  • Pressiteated
  • 06.04.2014

Pressiteade: YIT alustas Tallinna kesklinnas kortermaja ehitamist

YIT kontserni Eesti tütarettevõte YIT Ehitus alustas Tallinna kesklinnas ajaloolise Tiigiveski asumi alal uue korterelamu ehitamist. Tiigiveski projekti väärtus on ligikaudu 10 miljonit eurot ning selle eeldatav valmimisaeg on 2015. aasta sügis.

Seitsmekorruselises kortermajas on ligikaudu 80 ühe- kuni neljatoalist korterit ning hoone üldpind on 4500 ruutmeetrit. Rajatakse ka maa-alune parkla. Hoone projekteeris Eesti arhitekt Urmas Muru. 

„Ehitis järgib moodsat arhitektuurilist joont ning erilist tähelepanu on pööratud praktilisele ruumilahendusele. Usume, et nõudlus korterite järele saab olema heal tasemel tänu otstarbekale projektile ja väga heale asukohale Tallinna kesklinna soositud piirkonnas Kalevi spordihalli vahetus läheduses,” ütles YIT Ehituse peadirektor Margus Põim. 

Lisateabe saamiseks palume pöörduda: 

Sanna Kaje, asepresident, investorsuhted, YIT Corporation, tel +358 503 906 750, sanna.kaje@yit.fi 

Tom Sandvik, Balti riikide ning Kesk- ja Ida-Euroopa divisjoni juhataja, tel +358 400 617 807, tom.sandvik@yit.fi

YIT CORPORATION

Sanna Kaje
asepresident, investorsuhted

Levitamine: NASDAQ OMX, peamised meediakanalid, www.yitgroup.com 

YIT on juhtiv ehitusettevõte. Me loome paremaid elukeskkondi Soomes, Venemaal, Balti riikides, Tšehhi Vabariigis ja Slovakkias. Enam kui 100 aasta pikkune kogemus on kindlustanud meile tugeva turupositsiooni. Soomes oleme korterelamute valdkonnas suurim ning ärihoonete ja taristute kategoorias üks suurimaid ettevõtteid, samuti oleme Venemaa suurim korterelamuid ehitav ja piirkondi arendav välisettevõte. Meie soov on olla sammu võrra ajast ees ning suhtuda hoolivalt oma klientidesse, partneritesse ja töötajatesse. Meil on seitsmes riigis kokku üle 6000 töötaja. Meie 2013. aasta käive oli peaaegu 1,9 miljardit eurot. YITi aktsiad on noteeritud Helsingi Nasdaq OMX börsil. www.yitgroup.com