Kohalikud saidid:
Corporate site:

Mäepealse elamukvartal

Alustasime Mäepealse elurajooni arendamist 2006. aastal ning oleme tänaseks Mäepealse tänava äärde loonud moodsa ja tervikliku elukeskkonna. Arendusetapi jätkuks on Heli tänava 6 uut kortermaja.

Mäepealse elukeskkond paikneb vaikses ja rohelises piirkonnas Mustamäe ja Nõmme linnaosade serval. Elupiirkonna vahetus läheduses asub TalTechi innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory ja Tehnopol, mis on tõmbenumber tuntud IT firmade ja kiiresti arenevate start-up ettevõtete seas. Mäepealse elurajooni ümbrusesse koonduvad tudengid ja spetsialistid.

Mäepealse_logo-2663x150px.jpg

Asukoht

Tervisesport on au sees

Hinnatud elukeskkonna krooniks on mitmekülgsete sportimis- ja vabaaja veetmise võimalusi pakkuv  Nõmme spordikeskus ning aasta läbi hooldatud ja valgustatud Nõmme-Harku terviserada. 19 korviga discgolfipark asub kodude vahetus läheduses.

Vaba aeg

Meeleolukaid kinoelamusi pakub Mustamäe Keskuse Apollo kino. Lõõgastuda ja rahu nautida saab Mustamäe Elamuste Keskuse spaa ja saunakeskuses või hoopis treenida energiast pakatavas spordisaalis.

Sisseostud kodu lähedal

Sisseostude tegemiseks on lähimad Akadeemia Coop ja sellest üle tee asuv Mini Rimi, naabrusesse jääb Kadaka Selver ja mõned aastad tagasi avatud Mustamäe Keskus. Armastatud Nõmme turult leiab värskeid aiasaaduseid.

Koolid ja lasteaiad

Jalutuskäigu kaugusel asuvad mitmed lasteaiad ja koolid. Suurematele uudistajatele pakub mitmekesist õpikeskkonda Mustamäe au ja uhkus – Tallinna Tehnikaülikool. Seal asuvast mitmekorruselisest raamatukogust leiab meelepärase lugemise teaduse ja ilukirjanduse huviline.

Tervishoid

Keha ja vaimu eest kannab hoolt igaüks. Uue kodu vahetusläheduses asub Põhja-Eesti Regionaalhaigla ja Tallinna Lastehaigla ning samuti värskelt renoveeritud Mustamäe tervisekeskus.

Ligipääs

Lähim bussipeatus asub kodumaja kõrval ning tagab kiire ühenduse kesklinnaga. Siit on mugav sõita mere äärde, kaubanduskeskustesse, Balti jaama ja Sadamasse.

Kaart ja teenused

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Ehitus
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Sulge