Mäepealse elamukvartal

Mäepealse elamukvartal

Alustasime Mäepealse elurajooni arendamist 2006. aastal ning oleme tänaseks Mäepealse tänava äärde loonud moodsa ja tervikliku elukeskkonna. Arendusetapi jätkuks on Heli tänava 6 uut kortermaja. Mäepealse elukeskkond paikneb vaikses ja rohelises piirkonnas Mustamäe ja Nõmme linnaosade serval. Elupiirkonna vahetus läheduses asub TalTechi innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory ja Tehnopol, mis on tõmbenumber tuntud IT firmade ja kiiresti arenevate start-up ettevõtete seas. Mäepealse elurajooni ümbrusesse koonduvad tudengid ja spetsialistid.

Turvaline mänguväljakuga koduhoov
Turvaline mänguväljakuga koduhoov
Bussipeatus majade kõrval
Bussipeatus majade kõrval
Parkimine garaažis
Parkimine garaažis

Koolid ja lasteaiad

Jalutuskäigu kaugusel asuvad mitmed lasteaiad ja koolid. Suurematele uudistajatele pakub mitmekesist õpikeskkonda Mustamäe au ja uhkus – Tallinna Tehnikaülikool. Seal asuvast mitmekorruselisest raamatukogust leiab meelepärase lugemise teaduse ja ilukirjanduse huviline.

Tervishoid

Keha ja vaimu eest kannab hoolt igaüks. Uue kodu vahetusläheduses asub Põhja-Eesti Regionaalhaigla ja Tallinna Lastehaigla ning samuti värskelt renoveeritud Mustamäe tervisekeskus.

Kauplused ja kohvikud

Sisseostude tegemiseks on lähimad Akadeemia Coop ja sellest üle tee asuv Mini Rimi, naabrusesse jääb Kadaka Selver ja mõned aastad tagasi avatud Mustamäe Keskus. Armastatud Nõmme turult leiab värskeid aiasaaduseid.

Ligipääs

Lähim bussipeatus asub kodumaja kõrval ning tagab kiire ühenduse kesklinnaga. Siit on mugav sõita mere äärde, kaubanduskeskustesse, Balti jaama ja Sadamasse.

Meelelahutus ja sportimisvõimalused

Jõudsalt arenevas Mustamäe asumis on tegevusi igaühele. Hinnatud elukeskkonna krooniks on aastaringselt sportimisvõimalusi pakkuvad terviserajad, rohealad ja lähedal asuv Nõmme spordikeskus. Selle kirju nimekiri kutsub külalisi ujuma, palli mängima ja talisporti harrastama. Läheduses on äsja avatud Mustamäe elamuste keskus, meeleolukaid kinoelamusi pakub Mustamäe keskuse Apollo kino.

Kaart ja teenused

TEKKIS KÜSIMUS? KIRJUTA MEILE!

Anna meile teada, millistest korteritest Sa huvitatud oled ja me võtame Sinuga ühendust.

Mäepealse elamukvartal
Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Kairiin Kingumets
Müügispetsialist
Eva-Liisa Tamm
Müügispetsialist
Helina Toome
Müügispetsialist
Margit Kujala
Müügispetsialist Soome kliendile