MotorCenter Tähesaju

MotorCenter Tähesaju

STOCK-OFFICE TÜÜPI PINNAD • KAUBANDUSPINNAD • TEENINDUSPINNAD

Parim paik autonduse ärile!

Alustasime huvide kaardistamist ja äripindade broneerimist

YIT alustas kolmanda MotorCenter keskuse rajamist aadressile Tähesaju tee 7

YIT kontserni poolt väljatöötatud auto-moto valdkonna tegevuseks sobiva ärihoone “MotorCenter” kontseptsiooni alusel on tänaseks Tallinnasse ehitatud kaks edukalt toimivat esindust: MotorCenter Peetri ja MotorCenter Lasnamäe. Külastajate heakskiidu leidnud keskuste eduloost innustatult on YIT alustanud uue MotorCenteri rajamist Tähesaju piirkonda.

STOCK-OFFICE TÜÜPI PINNAD • KAUBANDUSPINNAD • TEENINDUSPINNAD

Parim koht autondus ärile!

Lähtuvalt MotorCenteri kontseptsioonist on meie sooviks koondada ühe katuse alla põhiliselt teineteist täiendavad autondusettevõtted. Tehnoülevaatus, rehvivahetus, remonditöökoda, pesula ja kaubanduspinnad võimaldavad keskuse külastajal lahendada ühe korraga kõik autoga seonduvad probleemid meeldivas ja modernses keskkonnas.

Uuendusena on keskusesse planeeritud ka kaasaegsed Stock-Office tüüpi pinnad, millest ligikaudu 2/3 moodustab ladu ning ülejäänud osa on müügisaal ja olmeruumid.

Uut MotorCenter Tähesaju iseloomustavad märksõnad on:

  • kaasaegne hoone
  • atraktiivne asukoht
  • hea juurdepääs
  • oma ala parimad ettevõtted
  • lisaväärtust loov kaubamärk

Tutvu vabade äripindadega

Maja valmib detsembris 2020. 

Tutvu MotorCenter Tähesaju korruse plaanidega

Asume Tallinna kesklinnast 7-minutilise autosõidu kaugusel

MotorCenter Tähesaju asub Tallinna kesklinnast vaid 7-minutilise autosõidu kaugusel ja on mugavalt ligipääsetav ka Pirita, Viimsi ja Maardu elanikele. Meie naabriteks on tuntud ettevõtted nagu Bauhaus, Home4You, Motonet, Selver.

Kiirematel broneerijatel on suurepärane võimalus kaasa rääkida rendipinna projekteerimisel ja seeläbi kohandada äripind vastama oma vajadustele.

Lisainfot uute MotorCenter keskuste ja vabade rendipindade kohta saate võttes ühendust ärikinnisvara müügispetsialistiga. 

Võta ühendust ja küsi lisa

Tarvo Tuga
Ärikinnisvara müügispetsialist
Pärnu mnt 102b, Tallinn 11312

Kontakt

Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.