Valga vanalinna keskväljak

2018.aastal ehitati välja Valga ajaloolise keskväljaku ala koos ühiskondliku hoonega ja rekonstrueeriti seda ümbritsevad Riia ja osaliselt Raja tänavad. Keskväljak sai juurde laste mänguväljaku, atraktiivse purskkaevu, mis ehitati eriprojekti kohaselt,  võimaldades reguleerida nii jugade kõrgust kui ka värvirežiimi. Noortel on nüüd võimalik tänavakorvpalli ja lauatennist mängida, piisavalt on eripäraseid pinke istumiseks. Osa väljaku alast on külgnevast tänavast eraldatud tugimüüridega, ilmestades ja liigendades tänavapilti. Haljastus muudeti mitmekesisemaks. Tellija soovil ehitati ka uus jõulukuuse jalg, mis oli juba 2017.aasta talvel kasutuses.

Valga vanalinna keskväljaku, avaliku hoone ja Riia tänava ehitamine ja rekonstrueerimine
Valga Vallavalitsus
Valga
Estonia
2018
Infra
Valga vanalinna keskväljak valmis EV100 programmi "Hea avalik ruum" raames

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile paremaid teenuseid.

YIT koos meie partneritega kogume küpsiste kasutamise kaudu andmeid, et pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust, kasutaja statistikat ja personaalselt Teile suunatud pakkumisi.

Valides "Nõustun" annate nõusoleku oma info kogumiseks. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Loe lähemalt