18.10.2018
  • EE Articles

Juurdeveo tänava rekonstrueerimine parendab piirkonna liiklusohutust

Juurdeveo ja Türi tänavale lisab turvalisust uus LED-tehnoloogial põhinev tänavavalgustus ning korrastatakse ka muinsuskaitse all oleva „Tallinn-Väike“ jaamahoone esine ala, kuhu luuakse parkimiskohad sõidukitele ja taksodele.

Juurdeveo tänava rekonstrueerimistööde käigus rajatakse liikluse rahustamiseks Türi tänavale, Kauba tänavale ja Keava tänavalele tõstetud ristmikud ning Türi tänav maja nr 5 ette kiirust piirav künnis. Türi tänava paarisnumbritega poolsele küljele märgistatakse sõidukitele 75 parkimiskohta ja paaritute numbritega majade poolsele küljele lisandub 11 parkimiskohta. Jalakäijate ülekäigurajad saavad erivalgustuse ja vaenägijate liikumise hõlbustamiseks paigaldatakse ülekäiguradadele braikivid.

Tallinna abilinnapea Kalle Klandorfi sõnul paranevad Juurdeveo tänava rekonstrueerimistööde käigus oluliselt jalakäijate ja jalgratturite liikumisvõimalused. „Rekonstrueerimistööde mahus rajatakse Juurdeveo tänavale asfaltkattega ühesuunaline sõidutee ning sõidutee servadesse tähistatakse jalgrattarajad, kus hakkab kehtima kahesuunaline parempoolne liiklus“ selgitas Klandorf. „Tänava mõlemale poolele rajatakse betoonkivikattega kõnniteed.“

Juurdeveo ja Türi tänavale lisab turvalisust uus LED-tehnoloogial põhinev tänavavalgustus ning korrastatakse ka muinsuskaitse all oleva „Tallinn-Väike“ jaamahoone esine ala, kuhu luuakse parkimiskohad sõidukitele ja taksodele.

Juurdeveo tn ja Türi tn rekonstrueerimiseks sõlmiti YIT Infra eesti AS-iga on 18. juunil 2018 sõlmitud töövõtuleping. Tööde lepingujärgne maksumus on 1,7 mln eurot. Lisaks teetöödele rekonstrueeritakse Türi tn AS Tallinna Vesi finantseerimisel vee- ja kanalisatsioonitorustik. Lepingu täitmise tähtaeg on detsember 2018.

Allukas: Pealinn

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile paremaid teenuseid.

YIT koos meie partneritega kogume küpsiste kasutamise kaudu andmeid, et pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust, kasutaja statistikat ja personaalselt Teile suunatud pakkumisi.

Valides "Nõustun" annate nõusoleku oma info kogumiseks. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Loe lähemalt