Ärikinnisvaraarendus

Ärikinnisvaraarendus

Vabad äripinnadJaama 167, Tartu

Tutvu projektigaMotorCenter Laagri

Tutvu projektiga

Tuleviku ärikinnisvara

Loome tänapäevaseid töökeskkondi, mis toetavad kiiresti arenevat tööelu. Omame kindlat visiooni, millised tuleviku äripinnad olema peaksid. Pakume võimalust arendada üheskoos just Teie eesmärkidele vastavad töökeskkonnad, mis aitavad kaasa ettevõtte arengule.

Arendame ja ehitame kontori-, äri- ja tootmishooneid, logistikakeskuseid ning avalikke hooneid. Meie arendatud ärikinnisvara on hea asukohaga ja logistiliselt hästi ühendatud. Jätkusuutlik linnaarendus on see, mis meid inspireerib. Muudame üheskoos Teie unistused reaalsuseks!

Public-Private Partnership projektid

Public-Private Partnership projektid (PPP-projektid) ehk teisisõnu koostööprojektid riikliku ja erasektori vahel sisaldavad lisaks tavapärastele meie poolt pakutavatele projekteerimise ja ehitamise teenustele ka meiepoolset finantseerimist. PPP-projektid võimaldavad riiklikul sektoril väga lühikese aja jooksul ellu viia rahaliselt mahukaid projekte juhul kui projekt on märgitud kohalikus arengukavas, kuid eelarves riigihanke korraldamiseks vajaminev summa veel puudub. Lisaks võimaldab PPP-meetod jagada riske. Jagage meiega oma visioone ja me aitame leida lahenduse.

 

     

 • Haapsalu Veekeskus

  Haapsalu Veekeskus valmis koostöös Haapsalu Linnavalitsusega 2003. aastal. 2 200 ruutmeetrise kogupindalaga keskuses on ujumisbassein kuue 25-meetrise rajaga, lastebassein, saunakompleks, ruumid aeroobikatrenniks, ilusalongile ja massaažile.

 • image from http://www.rakverespordikeskus.ee/

  Rakvere Spordikeskus

  Rakvere Spordikeskus valmis koostöös Rakvere Linnavalitsusega 2004. aastal. 5 250 ruutmeetrise kogupindalaga spordikeskuses on kolm korvpalliväljakut, lauatennise-, maadlus-, jõu- ja aeroobikasaalid. Palliväljakud vastavad rahvusvaheliste võistluste korraldamise nõuetele. Spordisaalis on 2 422 istekohta pealtvaatajaile spordivõistluste jälgimiseks. Lisaks saab spordihalli kasutada ka kontsertide korraldamiseks, sel juhul on võimalik saali paigaldada 500 lisaistekohta. Rakvere spordihall oli valmides istekohtade arvult Eestis suuruselt teine spordirajatis Saku suurhalli järel.

 • image from http://www.concert.ee

  Jõhvi Kontserdimaja

  Jõhvi Kontserdimaja valmis koostöös Eesti Kontserdiga 2005. aastal. 10 000 ruutmeetrise kogupindalaga ning 2-5 korruselise hoonekompleksi põhimahu moodustab polüfunktsionaalne kontserdisaal 770 külastajale ja 160-kohaline kammersaal. Kontserdimajas on ruumid kohalikule muusikakoolile, koolituskeskusele ning kohvikule. Külastajatele on rajatud 105-kohaline autoparkla.

   

 • Pärnu Noorte Kergejõustikumaneež

  Pärnu Noorte Kergejõustikumaneež valmis 2006. aastal koostöös Pärnu Linnavalitsusega. 3 300 ruutmeetrise kogupindalaga kergejõustikumaneežis on kaug-, kolmik- ja kõrgushüppe ning kuulitõuke platsid, kettaheite võrk, jooksurada, tõkkejooksu ala, jõusaal, korvi- ja võrgukonstruktsioonid, ronimisköied ning pesemisruumid.

Kontakt

Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.