Kohalikud saidid:
Corporate site:

MotorCenter Peetri

Vabade äripindade arv:

1

Äripindade arv kokku:

11

Parkimiskohtade asukoht:

Kinnistul asuvas parklas

Küttesüsteem:

Lokaalküte hoonekeskse gaasikatlaga

Rohkem detaile

Projekti info

Koostööd ja sünergiat loov MotorCenter Peetri kerkib Tallinna piirile, ühe kõige suurema liiklustihedusega riigimaantee Tallinn-Tartu äärde. Keskus hakkab paiknema kiiresti areneva ning kõrgelt hinnatud äri-, tööstus- ja elamupiirkonnas aadressiga Tähnase tee 1. Ärilinnak Ülemiste City on asukohast kõigest 3km kaugusel ning Rae valla kõige suurema ja kiiremini kasvava elanike arvuga Peetri alevik teisel pool maanteed.

Kontakt

Tarvo Tuga
Ärikinnisvara müügispetsialist

Asukoht

MotorCenter Peetri paikneb Tallinn-Tartu mnt ääres, hea nähtavuse ning juurdepääsuga Mõigu tehnopargi alguses Tähnase tee 1 krundil.

üüritavad pinnad

MotorCenteris pakutavad pinnad omavad eraldi sissepääse ning on kohandatavad vastavalt üürniku vajadustele. Pinnad on suurusega 180 – 800 m2. Eelkõige sobilikud auto-moto teenustele, nagu auto hooldus, rehvivahetus, klaasivahetus, pesula, tehnoülevaatus. Lisaks on hoones esinduslikud toitlustus- ja kaubanduspinnad.

Parkimine

Suurepärase juurdepääsu tagab ümber hoone asuv parkla, kus 87 kohta on jaotatud üürnike ja klientide vahel.

Energiatõhusus

Hoonele on väljastatud energiaarvutusel põhinev energiamärgis C, energiatõhususarvuga 202 kWh/m2*a kaubanduse ja toitlustuse osas ning 179 kWh/m2*a sõidukite teeninduse osas. Kaubanduse ja toitlustuse pindadel mõõdetakse eraldi küttetarbimist ning suvise soojusmugavuse tagab jahutussüsteem. Hoone soojusvarustuse liigiks on lokaalküte hoonekeskse gaasikatlaga. 

Kaart ja teenused

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Sulge
Sulge