Kohalikud saidid:
Corporate site:

MotorCenter Peetri

Rae vald | Tähnase tee 1, 75312
Vabade äripindade arv:

2

Äripindade arv kokku:

11

Parkimiskohtade asukoht:

Kinnistul asuvas parklas

Küttesüsteem:

Lokaalküte hoonekeskse gaasikatlaga

    Projekti info

    Koostööd ja sünergiat loov MotorCenter Peetri kerkib Tallinna piirile, ühe kõige suurema liiklustihedusega riigimaantee Tallinn-Tartu äärde. Keskus hakkab paiknema kiiresti areneva ning kõrgelt hinnatud äri-, tööstus- ja elamupiirkonnas aadressiga Tähnase tee 1. Ärilinnak Ülemiste City on asukohast kõigest 3km kaugusel ning Rae valla kõige suurema ja kiiremini kasvava elanike arvuga Peetri alevik teisel pool maanteed.

    Kontakt

    Tarvo Tuga
    Ärikinnisvara müügispetsialist

    Asukoht

    MotorCenter Peetri paikneb Tallinn-Tartu mnt ääres, hea nähtavuse ning juurdepääsuga Mõigu tehnopargi alguses Tähnase tee 1 krundil.

    üüritavad pinnad

    MotorCenteris pakutavad pinnad omavad eraldi sissepääse ning on kohandatavad vastavalt üürniku vajadustele. Pinnad on suurusega 180 – 800 m2. Eelkõige sobilikud auto-moto teenustele, nagu auto hooldus, rehvivahetus, klaasivahetus, pesula, tehnoülevaatus. Lisaks on hoones esinduslikud toitlustus- ja kaubanduspinnad.

    Parkimine

    Suurepärase juurdepääsu tagab ümber hoone asuv parkla, kus 87 kohta on jaotatud üürnike ja klientide vahel.

    Energiatõhusus

    Hoonele on väljastatud energiaarvutusel põhinev energiamärgis C, energiatõhususarvuga 202 kWh/m2*a kaubanduse ja toitlustuse osas ning 179 kWh/m2*a sõidukite teeninduse osas. Kaubanduse ja toitlustuse pindadel mõõdetakse eraldi küttetarbimist ning suvise soojusmugavuse tagab jahutussüsteem. Hoone soojusvarustuse liigiks on lokaalküte hoonekeskse gaasikatlaga. 

    Kaart ja teenused

    Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

    Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

    Sulge
    Sulge