YIT Plus
partnerile

www.yitplus.com

Otsetee YIT kodu omanikuni

YIT Plus on YIT kodu kaasaegne veebikeskkond, mille abil on elanikel võimalik igal ajahetkel jälgida koduga seonduvat ja olla kursis partnerite pakkumistega. Partneril on võimalus luua aktiivseid kampaaniaid, kampaaniat toetavat sisu (blogipostitused, artiklid) ja jõuda sihtrühmani tasuta.

950+
950+

liitunud kodu

8000+
8000+

potentsiaalset klienti

Lihtne
Lihtne

kasutada

200+
200+

liituvat klienti aastal 2020

YIT Plus partneri leht

YIT Plus eesmärk on lihtsustada ja kiirendada igapäevaelu, kodu ja ühistuga seotud tegemisi ning luua põnevaid pakkumisi YIT Plus kasutajatele.
YIT Plus eesmärk on lihtsustada ja kiirendada igapäevaelu, kodu ja ühistuga seotud tegemisi ning luua põnevaid pakkumisi YIT Plus kasutajatele.

Partnerite kuvamine YIT Plus lehel

YIT Plus lehel on partnerid jagatud kaheks: aktiivsed ja mitteaktiivsed partnerid. Aktiivne partner, kellel on käesoleval hetkel käimas kampaania, kuvatakse YIT Plus kasutajale avalehele. Mitteaktiivne partner, kellel kampaaniad puuduvad, on leitavad eraldi jaotises "Partnerid". 

Kampaaniate kuvamine

Partneril on võimalus lisada mitu kampaaniat korraga. Viimasena lisatud kampaaniad kuvatakse avalehel, teised kampaaniad kuvatakse jaotises "Pakkumised". 

Kampaaniate suunamine ja statistika

YIT Plus keskkonnas on kampaaniaid võimalik suunata erinevatele sihtrühmale. Kampaania statistika on jälgitav YIT Plus partneri lehel.

Sisu ja artiklite loomine

YIT Plus partneril on võimalus luua artikleid, mida kuvatakse avalehel. 

YIT Plus partnerid

hektor.png

Skandi.png

lacore.png

incolor.png

ketecor.png

sunorek.png

lartusi.png

coffeepeople.png

indome.png

mobalpa.png

tank.png

majatohter.png

furgner.png

inflame.png

movemaster.png

g4s.png

stencilit.png

Tule YIT Plus partneriks

Müügiosakond
Pärnu mnt 102b, 11312 Tallinn

Näidiskorterid