Hoonete ehitus

Meie peamised tegevusalad:

Ehituse peatöövõtt ja projekteerimine ning projektide juhtimine, mis hõlmab ehituse peatöövõtja ja projektijuhi funktsioonide täitmist, ehitusprojektide kavandamist ja nende teostamiseks vajalikke projekteerimistöid (sh detailplaneeringud), ehitusjärelvalvet ning mitmesuguste kaasnevate projektide kavandamist ja teostamist.
Hoonete ehitus ja remont, eriehitustööd, mis hõlmab üldehitust, elektri tugevvoolutöid, nõrkvoolutöid s.h automaatsete tulekahjusignalisatsiooni ja -kustutussüsteemide paigaldust ja projekteerimist. Lisaks teostame veel kütte, ventilatsiooni, veevarustuse ja kanalisatsioonitöid, teedeehitus- ja remonditöid, gaasivarustustöid, haljastus- ja heakorratöid.

Peatöövõtu korras on meie inimeste kogemused märksa suuremad ja pikaajalisemad. Nad on ehitanud ja renoveerinud tootmis- ja laohooneid, kaubandus- ja teenindushooneid, sotsiaal- ja koolihooneid, hotelle, büroo- ja haldushooneid, insener-tehnilisi rajatisi, korter-ja ridaelamuid ning eramuid, samuti restaureerinud mitmeid muinsuskaitse all olevaid hooneid.

Oma tellijatele pakume usaldusväärset ja kvaliteetset ehitusteenust. Oleme oma tegevuses efektiivne ja keskkonnasõbralik ettevõte, arvestame klientide, töötajate ja ühiskonna huvide ning vajadustega Eriti suurt tähelepanu pöörame oma töötajate turvalisusele.

Meie tuntumad referentsid on Rocca al Mare Kaubanduskeskus, Saku Suurhall, Swissotel, Europark Tartu mnt. all, VKG Petroter 3 põlevkivi ümberlaadimishoone. Lisaks on AS YIT Eesti ehitanud erinevaid ehitisi väga paljudes riikides.