Hoonete ehitamine

Meie peamised tegevusalad:

Ehituse peatöövõtt ja projekteerimine ning projektide juhtimine, mis hõlmab ehituse peatöövõtja ja projektijuhi funktsioonide täitmist, ehitusprojektide kavandamist ja nende teostamiseks vajalikke projekteerimistöid (sh detailplaneeringud), ehitusjärelvalvet ning mitmesuguste kaasnevate projektide kavandamist ja teostamist.
Hoonete ehitus ja remont, eriehitustööd, mis hõlmab üldehitust, elektri tugevvoolutöid, nõrkvoolutöid s.h automaatsete tulekahjusignalisatsiooni ja -kustutussüsteemide paigaldust ja projekteerimist. Lisaks teostame veel kütte, ventilatsiooni, veevarustuse ja kanalisatsioonitöid, teedeehitus- ja remonditöid, gaasivarustustöid, haljastus- ja heakorratöid.

Peatöövõtu korras on meie inimeste kogemused märksa suuremad ja pikaajalisemad. Nad on ehitanud ja renoveerinud tootmis- ja laohooneid, kaubandus- ja teenindushooneid, sotsiaal- ja koolihooneid, hotelle, büroo- ja haldushooneid, insener-tehnilisi rajatisi, korter-ja ridaelamuid ning eramuid, samuti restaureerinud mitmeid muinsuskaitse all olevaid hooneid.

Oma tellijatele pakume usaldusväärset ja kvaliteetset ehitusteenust. Oleme oma tegevuses efektiivne ja keskkonnasõbralik ettevõte, arvestame klientide, töötajate ja ühiskonna huvide ning vajadustega Eriti suurt tähelepanu pöörame oma töötajate turvalisusele.

Meie tuntumad referentsid on Rocca al Mare Kaubanduskeskus, Saku Suurhall, Swissotel, Europark Tartu mnt. all, VKG Petroter 3 põlevkivi ümberlaadimishoone. Lisaks on AS YIT Eesti ehitanud erinevaid ehitisi väga paljudes riikides.

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Me kasutame küpsiseid, et pakkuda Teile paremaid teenuseid.

YIT koos meie partneritega kogume küpsiste kasutamise kaudu andmeid, et pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust, kasutaja statistikat ja personaalselt Teile suunatud pakkumisi.

Valides "Nõustun" annate nõusoleku oma info kogumiseks. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised.

Loe lähemalt