Koos saame koroonaviirusest jagu

Koos saame koroonaviirusest jagu

Koroonaviiruse olukord (COVID-19) mõjutab nii YIT-d, meie partnereid, kliente, peresid ja sõpru. Usume, et koos tegutsedes saame jagu koroonaviirusest ning teeme endast oleneva, et olla sellel ajal võimalikult operatiivsed. 

 

Valmidus

Võtame olukorda tõsiselt ja teeme endast oleneva, et jätkuda saaks meie töötajate, klientide ja partnerite tavaline igapäevaelu. 

Jälgime pidevalt Terviseameti juhiseid ja teeme otsuseid Valitsuse soovituste ja piirangute põhjal. YIT-s alustas tööd koroonaviiruse meeskond, kes jälgib olukorda, tegutseb vastavalt etteantud juhistele ning jagab teavet meie töötajatele. 

Personal

Oma töötajatel oleme palunud võimalusel töötada kodukontoris ja viia läbi nõupidamised tehniliste lahenduste abil. Lähetustel käimine ja välisriikidesse reisimine on keelatud ning vältimatutelt välisreisidelt naastes on töötaja kohustatud jääma koju. Haigusnähtude tuvastamisel või halva enesetunde tekkimisel jääb töötaja koju. 

Kliendid ja huvirühmad 

Teeme endast oleneva, et olla võimalikult operatiivsed. Võimaluste piires püüame teenindada oma kliente tavapäraselt. Tundes huvi mõne korteri osas või soovides meelepärast korterit külastada, palume ühendust võtta YIT müügiosakonnagatelefoni või e-kirja teel. 

Töö objektil, alltöövõtjad, tarnijad ja partnerid 

Informeerime alltöövõtjaid, tarnijaid ja partnereid järgima vastutustundlikke juhiseid koroonaviiruse leviku tõkestamiseks. 

Partneritel palume teavitada kõikidest mõjudest ja võimalikest kahtlustest, mis on seotud töötajate haigestumise või materjalide tarnetega. Jälgime olukorda ja järgime reegleid kõikidel objektidel. 

Eriolukorra tõttu võib töö objektidel olla häiritud. Alltöövõtjad ja tarnijad võivad kokku puutuda tarneaegade pikenemisega ja seetõttu ka tööaja pikenemisega. Teeme koostööd ja ületame väljakutsed. 

Usaldame oma alltöövõtjaid, tarnijaid ja partnereid vastutustundlikus tegutsemises ja reeglite järgimises. Koos ületame väljakutsed ning oleme tugevad ja visad! 

Tekkinud küsimused palume saata aadressile: corona@yit.fi

Kari Kauniskangas
President and CEO of YIT Corporation

 

Rohkem infot artiklist