• 28.04.2020
  • AS YIT Eesti

Turundusassistent-praktikant: Allar Vaha

Olgugi, et finantskuritegevuse tõkestamine on üks äärmiselt põnev ja väljakutseid pakkuv maailm, otsustasin ma siiski kogemusi koguda oma huvide ning hobidega seotud ametikohal. Mina olen Allar, uus turundusassistent-praktikant.

Kes ma selline olen?

Olen 21-aastane üliõpilane ja õpin hetkel Eesti Ettevõtluskõrgkoolis Mainor veebitehnoloogia erialal ning loodan selle aasta jooksul oma õpingutega ühele poole jõuda. Lisaks erialalistele teadmistele olen kõrgkoolis omandanud ka ettevõtluse põhitõed, mis hõlmavad turundust, juhtimist, tootedisaini kui ka finantsi.

Mulle pakuvad huvi graafiline disain, foto- ja videograafia, sisekujundus ja IT. Sellest tulenevalt sai ka Mainoris veebitehnoloogia eriala valitud, sest õppekavas on nii disain kui ka IT esindatud. Vabal ajal meeldib mulle pildistamas käia või õng käes vee ääres puhata.  

Finantskuritegevuse tõkestamine

Varasem töökogemus on mul finantssektorist - töötasin pangas finantskuritegevuse tõkestamise osakonnas. Minu ülesandeks oli maksete monitoorimine ehk kontrollisin, et maksed poleks kuidagi seotud sanktsioonide, rahapesu ega terrorismiga. Tegu oli väga põneva ja vastutusrikka tööga ning olen tänulik, et mulle selline võimalus pakuti.

Mina ja YIT

Minu ametinimetuseks on turundusassistent. Tööülesannete juurde kuuluvad veebilehe ja sotsiaalmeedia haldamine, objektide pildistamine-filmimine, turundusmaterjalide kujundamine ja palju muud põnevat. Olen kindel, et igav ei hakka. Ehitussektor on mulle veel võõras, kuid loodan sellega peagi sina-peale jõuda.

Loodan, et saan oma teadmistega YIT arengule kaasa aidata ning teadmiste osas pean kindlasti silmas veebiarendust ja kasutajakogemust, mitte finantskuritegevust 😉.