KOOSTÖÖ- JA SPONSORLUSTAOTLUSEDKõik meie koostöö- ja sponsorlusotsused põhinevad jätkusuutliku arengu ja parema elukeskkonna edendamisel. Peame koos töötamist ja suurema ühtsustunde loomist väga oluliseks. Sellepärast eelistamegi toetada pigem gruppe kui üksikisikuid ning toetame oma koostöö- ja sponsorlusfondist eelkõige lapsi ja noori inimesi. Juhindume oma tegevustes ettevõtte väärtustest, rõhutades erapooletust, õiglust ja avatust. Ootame sama ka taotlejatelt ja partneritelt. Me ei toeta poliitilisi erakondi, rühmitusi ega üksikuid poliitikuid. Langetame kõik oma otsused YIT äripõhimõtete alusel.

 

KOOSTÖÖ JA SPONSORLUS


Pikaajalisteks koostöö- ja sponsorlusprojektideks võite allpool toodud vormi kaudu esitada sponsorlustaotluse.

Palun täitke taotlus hoolikalt. Tärniga (*) tähistatud väljad on kohustuslikud. Menetleme taotlusi kord kuus. Taotluse heakskiitmise korral võtame kontaktisikuga umbes ühe kuu jooksul ühendust. Kahjuks ei ole meil võimalik päringutele telefoni ega e-posti teel vastata.

SPONSORLUSTAOTLUS

TOETUSE KATEGOORIA

TAOTLUSE ÜKSIKASJAD

KAS LUBATE YIT-L ENDA ESITATUD MATERJALE (FOTOD, VIDEOD, TEKST) KASUTADA NÄITEKS SOTSIAALMEEDIAS?

TAUSTINFORMATSIOON

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Eesti
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge