Kohalikud saidid:
Corporate site:

YIT Eestis

Hoolivus, sammu võrra ees, koostöö, hea tulemus

YIT kontsern

YIT on ehituse valdkonnas liidripositsioonil. Ettevõte tegeleb jätkusuutlike linnakeskkondade arendamisega ning eluasemete, äriruumide, taristute ja tervete piirkondade loomisega. Pakume klientidele esmaklassilist teenust, kõrget kvaliteeti ja oma mitmekesise kompetentsi jätkuvat arengut.

Loe veel

AS YIT Eesti

AS YIT Eesti on Eesti juhtivaid ehitusettevõtteid, mis kuulub Soome suurimasse ehitusteenuseid pakkuvasse kontserni YIT. Ettevõtte tegevusaldkonnad on ehituse peatöövõtt- hoonete ja rajatiste ehitamine ning elamu ja ärikinnisvaraarendus.

YIT on suurim Soome ja oluline Põhja-Euroopa ehitusettevõte. Me arendame ja ehitame kortereid, äripindu ja terveid piirkondi. Lisaks sellele oleme nõudliku infrastruktuuri ehitamise ja teekatte rajamise spetsialistid. Tegutseme 11 riigis: Soomes, Venemaal, Skandinaavias, Balti riikides, Tšehhis, Slovakkias ja Poolas. Meie 2017. aasta pro forma käive oli üle 3,8 miljardi euro. YIT Oy aktsia on noteeritud Helsingi Nasdaq OMX börsil.

Loe veel

Kvaliteet, keskkond ja tööohutus

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kaasaegseid, kvaliteetseid ja kõrge tarbimisväärtusega ehitisi. Soovime alati leida oma kliendi vajadustele ja võimalustele vastava ning parima võimaliku ehitustehnilise lahenduse.

Loe veel

Ärifilosoofia

YIT missioon, visioon ja väärtused on meie äritegevuse ja töömeetodite aluseks. Oleme pühendunud pikaajalisele äriedule, mis tähendab, et me ei taotle head finantstulemust mis tahes hinnaga. Äriedu saavutamiseks peame austama oma huvirühmi ja looma väärtust neile kõigile, sealhulgas klientidele, aktsionäridele ja töötajatele.

Loe veel

Sponsorlus

Koostöö- ja sponsorlustaotlus: Juhindume oma tegevuses oma missioonist ja väärtustest.

Missioon: Loome paremat elukeskkonda.

Väärtused: Hoolivus, Sammu võrra ees, Koostöö, Hea tulemus

Loe veel
Sulge