Kohalikud saidid:
Corporate site:

YIT Eesti

Hoolivus, sammu võrra ees, koostöö, hea tulemus

YIT kontsern

YIT on ehituse valdkonnas liidripositsioonil. Ettevõte tegeleb jätkusuutlike linnakeskkondade arendamisega ning eluasemete, äriruumide, taristute ja tervete piirkondade loomisega. Pakume klientidele esmaklassilist teenust, kõrget kvaliteeti ja oma mitmekesise kompetentsi jätkuvat arengut.

Loe veel

AS YIT Eesti

AS YIT Eesti on Eesti juhtivaid ehitusettevõtteid, mis kuulub Soome suurimasse ehitusteenuseid pakkuvasse kontserni YIT. Ettevõtte tegevusvaldkonnad on ehituse peatöövõtt – hoonete ja rajatiste ehitamine – ning elamu- ja ärikinnisvaraarendus. 2016. aastal oli YIT kontserni käive ligikaudu 1,8 miljardit eurot. YIT tegutseb Soomes, Venemaal, Balti riikides ja Ida-Euroopas, kokku 8 riigis ning on tööandjaks ligi 5300 töötajale. YITi aktsiad on noteeritud Helsingi NASDAQ OMX börsil.

Loe veel

Kvaliteet, keskkond ja tööohutus

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele kaasaegseid, kvaliteetseid ja kõrge tarbimisväärtusega ehitisi. Soovime alati leida oma kliendi vajadustele ja võimalustele vastava ning parima võimaliku ehitustehnilise lahenduse.

Loe veel

Ärifilosoofia

YIT missioon, visioon ja väärtused on meie äritegevuse ja töömeetodite aluseks. Oleme pühendunud pikaajalisele äriedule, mis tähendab, et me ei taotle head finantstulemust mis tahes hinnaga. Äriedu saavutamiseks peame austama oma huvirühmi ja looma väärtust neile kõigile, sealhulgas klientidele, aktsionäridele ja töötajatele.

Loe veel

Sponsorlus

Koostöö- ja sponsorlustaotlus: Juhindume oma tegevuses oma missioonist ja väärtustest.

Missioon: Loome paremat elukeskkonda.

Väärtused: Hoolivus, Sammu võrra ees, Koostöö, Hea tulemus

Loe veel
Sulge