Kohalikud saidid:
Corporate site:

YIT Plus - Sinu kodu portaal lihtsama elu jaoks

YIT Plus on kaasaegne digiteenus, mille abil on võimalik igal ajahetkel jälgida oma kodu ja elamuühistuga seotut. Kui liitute YIT Kodu teenusega, saate koos sellega teenuse YIT Plus kasutajanime ja salasõna. Koduga seotud teabe haldamine, naabritega tuttavaks saamine ja kõige vajalikuga kursis olemine pole kunagi olnud nii lihtne ja tore!

Teenusesse: YIT Plus

Kõik koduga seotu on mugavalt veebis
Teenus pakub igal ajal ja igal pool juurdepääsu kogu kodu dokumentatsioonile. Kodumasinate hooldusjuhendeid, elamuühistu teavet ja kõiki teisi koduga seotud dokumente hoitakse turvaliselt ühes kohas ja vajadusel on need koheselt leitavad. Puudub vajadus dokumentide sorteerimiseks ja arhiveerimiseks.

Võimalus hooldusettevõttega kiiresti ja lihtsalt kontakteeruda
Teate saatmine elamispinna omanikule või hooldusfirmale on ülilihtne, sõltumata kellaajast. Valmis tekstipõhjade abil on mugav teateid edastada, näiteks kasvõi läbipõlenud lambi kohta. YIT Plus teenuse kasutajatel on võimalik jälgida ka iga päev vee ja elektrienergia tarbimist: ühe hetkega saate tarbimisülevaate, soovi korral võite erinevaid tarbimisperioode omavahel võrrelda.

Naabruskonna uudised elektroonilisel teadetetahvlil
Elektrooniline teadetetahvel muutub käsikäes naabruskonnaga. Sellelt leiate nii elamuühistu tähtsad teadaanded kui ka elanike isiklikud kuulutused. Teadetetahvlilt saate aktuaalset teavet naabruskonnas toimuva kohta, alates ühistu koosolekutest kuni hoovitalguteni. Võite ka ise üritusi korraldada. YIT Plus on suurepärane kanal, mille kaudu naabritele teateid saata ja majarahvaga tutvuda.

Ehitusplatsi uudised ja eluasemega seotud soodustused
Kui kodu on alles ehitamisjärgus, on võimalik jälgida ehitusplatsil toimuvat ja end uue kodu ehitusetappidega kursis hoida. YIT Plus pakub soodsamalt ka oma koostööpartnerite teenuseid. Tutvuge meie poolt koduomanikele pakutavate soodustustega, alates koristusteenustest kuni sisekujundus- ja kolimisteenusteni.

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Ehitus
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Sulge