Kohalikud saidid:
Corporate site:

Väike-Patarei 1

Põhja-Tallinn | Väike-Patarei 1, 10415 Tallinn
Ehitusjärgus. Valmimisaeg 08/2019
Vabade korterite arv:

43

Korterite arv kokku:

49

Tubade arv:

1 - 4

Parkimiskohtade asukoht:

maa-aluses parklas

Ventilatsioonisüsteem:

Korteripõhine soojustagastusega sundventilatsioon

Küttesüsteem:

Kaugküte, vesipõrandaküte

KALAMAJALIK ATMOSFÄÄR

Puitlaudisega kaetud Mündriku residentsi korterelamud asuvad väärikas Kalamajalikus miljöös, ilmestades meelerahu pakkuvat rannaala ja romantiliselt värvikaid puitmaju. Energiast pakatav südalinna melu on käega katsutavalt lähedal.

KULTUURI JA PÕNEVUST

Kalaranna, Kultuurikatla ja Lennusadama elu nakatab lähedusse jäävaid Väike-Patarei ja Jahu tänavaid. Imelisi vaateid ja ajaviidet kutsub kogema Linnahalli armsaks saanud katus. Selja taha jääb keskaegne Vanalinn, mille kitsad tänavad pakuvad avastamisrõõmu.

IMETABANE ÄRATUNDMISRÕÕM

Võimsad renoveeritud industriaalsed tehasehooned viivad meid unustatud mälestustesse ja ergutavad kujutlusvõimet. Vanakraamipoodide nostalgia ja kunstigaleriide looming toob meid ikka ja jälle Kalamajja.

NAUTLEJATELE

Kalamaja väiksed ja armsad kohvikud, populaarsed restoranid, omanäoline tänavatoit ja külalisi võõrustavad vinoteegid on võitnud toidugurmaanide südamed.

MAALT JA MERELT

Kaid ja sadamad toovad meremehed kokku. Lähedal asuvad Noblessneri sadam ja Lennusadama kai on jahtide meelis peatuspaik. Rongi, trammi ja bussiga pääseb kiirelt kõikjale.

MUGAV TEE KOJU

Soe garaažikoht pole erand – Mündriku residentsi majade all paiknevad küttega autoparklad muudavad kojusaabumise mugavaks ja hooviala autovabaks.

PRIVAATSED KODUMAJAD

Väikeseid eksklusiivseid 8-15 korteriga maju on Mündrikus 7. Mündriku elamukvartalist avanevad huvitavad vaated kaasaegsele ent ajalooga kõnelevale piirkonnale. Katusekorruste eriliste lahendustega korterite hulgast leiab nii läbi kahe korruse kui ka ühel tasapinnal paiknevaid kortereid.

ÕDUS SISEHOOV

Kalamajale on iseloomulikud sisehoovid, kus kevadeti õitsevad viljapuud ja suviti kasvavad värvilised lilled. Asumile omased hooviala ääristavad puitlippaiad loovad turvalise keskkonna ja koduse atmosfääri. Mängulisse õue oleme kujundanud huvitavate atraktsioonidega laste mänguväljaku ja puhkealad.

siseviimistluslahendus "Helsinki"

siseviimistluslahendus "New York"

siseviimistluslahendus "Oslo"

Dokumendid

Projekti informatsioon

Uued kodud kerkivad armastatud Kalamaja piirkonda - mere ja vanalinna lähedusse. Sajand tagasi tööliste eluasemeks ehitatud värvilised puitmajad loovad romantilise õhkkonna ja sellele vastanduvad kunagised võimsad industriaalsed tehasehooned on populaarseks restoranide, kunstinäituste ja vanakraamipoodide asukohaks. Nagu nimigi viitab, olid Kalamajas juba muinasajal kalameeste hooned ja siinsamas sündisid Tallinna vanimad kalatööstused, kus hakati 19. sajandi keskpaigas kalakonserve tootma. Sündis legendaarne Tallinna kilukarp.

Loe veel

    Kaart ja teenused

    Müügispetsialistid

    Jaanus Rumma
    Müügispetsialist
    Kristina Sõmerik
    Müügispetsialist
    Helina Toome
    Müügispetsialist
    Margit Kujala
    Müügispetsialist Soome kliendile
    Toomas Luht
    Tehingute spetsialist

    FINANTSEERIMINE JA HINDAJA

    Terje Tikenberg-Piirsalu
    Luminor koostööpartnerite projektijuht
    Kristi Lilium
    SEB krediidihaldur
    Mari Lume
    Domus Kinnisvara hindaja

    Registreeri huvi

    Anna meile teada, millistest korteritest Sa huvitatud oled ja me võtame Sinuga ühendust.

    Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

    Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

    Kontakt

    Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

    Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

    Müügikontori kontakt

    YIT Ehitus
    Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
    Tööaeg: 8:30-17:00
    Sulge
    Sulge