Jahu 6

Sissekolimiseks valmis
Vabade korterite arv:

2

Korterite arv kokku:

45

Tubade arv:

1

Rohkem detaile

Valitud korterite hinnas sisaldub parkimiskoht ja panipaik!

Projekti informatsioon

Jahu maju on kokku kolm, neist igaühes on 8-15 korterit. Korterid on 1-3-toalised ja nende suurused jäävad vahemikku 31-64 ruutmeetrit. Korterite siseviimistlust iseloomustavad selged jooned ning naturaalsed ja kaasaegsed viimistlusmaterjalid. Ruumide puhta õhu tagab läbimõeldud ventilatsioon. Elumajade väliskülgi liigendab Rootsi punane või pruun püstipidi laudis ja samas toonis puitribistikuga kaetud rõdud. Katusekorruse korterid on erilahendusega ning mõned neist on läbi kahe korruse. Panipaigad asuvad esimesel korrusel ja parklakorrusel. Majade ees ja hoovis on jalgrataste parkimiskohad.

Autoparkla paikneb elumajade all maa-alusel korrusel ja on mõnusalt köetud. Mängulisse hoovi oleme kujundanud kaasaegsete ajaviitevahenditega laste mänguväljaku ja puhkealad. Hoone arhitekt on Tormi Sooväli, kes on oma 20 tööaasta jooksul projekteerinud nii kortermaju, eramuid kui ka büroopindu.

Asukoht
  • Omanäolise puitfassaadiga viimistlus sobitub ajaloolisse miljöösse, ent loob moodsate uute majadega tervikliku koosluse
  • Lähedal kõikidele linna mugavustele, ent piisavalt eemal, et jääda turvaliselt vaiksesse kaugusesse
  • Siin saab kulgeda autovabalt Balti jaama turule, Kalaranda või kultuurisüdamesse Kultuurikatel
Külasta lehte

Hoone detailid

Vabade korterite arv:
2
Korterite arv kokku:
45
Tubade arv:
1
Parkimiskohtade asukoht:
maa-aluses parklas
Ventilatsioonisüsteem:
Korteripõhine soojustagastusega sundventilatsioon
Küttesüsteem:
Kaugküte, vesipõrandaküte
Energiaklass
B

Tehniline kirjeldus

Konstruktsioonid
Põhimahus lintvundamendile, osaliselt vaivundamendile toetuvad hoonete kandvad välisseinad ehitatakse betoonkiviplokkidest, mis soojustatakse PIR soojusplaatidega. Korteritevahelised seinad on betoonkiviplokkidest, šahtide seinad kergplokkidest. Korterite siseseinad rajatakse metallkarkassile kipsplaatidest. Vahelaed on isolatsioonikihi ja tasandusvaluga raudbetoonõõnespaneelid. Hoonetel on halli valtsplekiga viilkatused. Fassaadide viimistlusmaterjaliks on vertikaalne puitlaudis.

Aknad, rõdud, piirded
Korteritel on Saksa tüüpi sissepoole avanevad kolmekordse klaaspaketiga aknad ja valged puidust aknalauad. Rõdude põrandad on valmistatud betoonelementidest. Rõdupiirde metallkarkass on kaetud puitribistikuga, mis sobitub kokku puitfassaadi katteliistudega. Puitterrassid on rajatud hoonete esimesele korrusele. Väike-Patarei 1/4 hoones on kaks 4-toalist korterit katuseterrassidega.

Loe veel

Kaart ja teenused

Asukoht
  • Vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel asub Tallinna vanalinn. Lähedal on ka Lennusadam, Kalaturg, hoolitsetud Kalamaja park ja hiljuti kaasajastatud Balti Jaama turg
  • 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel asub ka Noblessneri kvartal oma kohvikute, Kai kultuurikeskuse ja jahisadamaga
  • Ligikaudu 10-minutilise autosõidu kaugusel asub Tallinna Reisisadam.
Külasta lehte

Tekkis küsimus? Kirjuta meile!

Jahu 6
Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Kairiin Kingumets
Müügispetsialist
Eva-Liisa Tamm
Müügispetsialist
Helina Toome
Müügispetsialist
Margit Kujala
Müügispetsialist Soome kliendile

Kõik kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.