A.H. Tammsaare tee 89a

Sissekolimiseks valmis
Vabade korterite arv:

11

Korterite arv kokku:

64

Tubade arv:

1 - 4

Rohkem detaile

Hakkame mugavalt elama!

 

A.H.Tammsaare 89a valitud 3-toalistes korterites saad uue kodu rõõme täiel rinnal nautima hakata juba sissekolimise esimesest päevast - seal on olemas köögimööbel koos tehnikaga, valamukapid, esikugarderoobi riiete stange ja plafoonvalgustid.  Elu teevad mugavaks ka autode parkimiskohad garaažis või esimese korruse tasapinnas varju all, panipaik jalgratastele või lapsekärule ja teadmine, et korteri soetasid palju soodsamalt.

 

Pakkumine kehtib 1.10.2020 - 28.02.2021 sõlmitud tehingutele. Pakkumine ei kehti eelnevalt tehtud broneeringutele ja sõlmitud kokkulepetele.

Projekti info

A.H. Tammsaare tee 89a korterelamu paikneb väljakujunenud Mustamäe elurajooni sisekvartalis. Olemuselt moodsa geomeetriaga hoone on projekteeritud olemasolevasse keskkonda sobima nii vormilt kui ka olemuselt. Hoone tume fassaad sulandub ümbritsevasse rohelusse, tuues seda samas esile. Mängulisust lisavad kontrastiks olevad heledad detailid koos eri mõõdus ja raamistikus akende ning rõdudega. Hoovialale on loodud avar vaateväli, tehes hoone esimese korruse pinnalt maksimaalselt avatuks.

Uues 6-korruselises kahe trepikoja ja liftidega korterelamus on 64 kodu.

Loe veel

Hoone detailid

Vabade korterite arv:
11
Korterite arv kokku:
64
Tubade arv:
1 - 4
Parkimiskohtade asukoht:
Esimese korruse tasapinnas hoone all, maa-aluses parklas
Ventilatsioonisüsteem:
Korteripõhine soojustagastusega sundventilatsioon
Küttesüsteem:
Tsentraalne linna keskküte
Energiaklass
B

Tehniline kirjeldus

Hoonete konstruktsioonid. Plaatvundamendile toetuva hoone välisseinad ehitatakse 3-kihilistest soojustatud raudbetoonelementidest, kandvad ja korterite vahelised seinad rajatakse ühekihilistest raudbetoon paneelidest.

Šahtide seinad laotakse kergplokkidest ning korterite sisesed kergseinad ehitatakse metallkarkassil kipsplaatidest. Monteeritavatest õõnespaneelidest vahelaed kaetakse isolatsioonikihtide ja betoonist tasandusvaluga.

Hoone lamekatus kaetakse rullmaterjalist katusekattega.

Rõdud ja aknad. Naturaalse betoonpinnaga monteeritavatest raudbetoonelementidest rõduplaadid kinnituvad fassaadile metallist tõmbidega. Soovijad võivad rõdu kinni klaasida lähtudes arhitekti koostatud klaasijaotuse joonistest. Korterite aknad ja rõduuksed on PVC profiilidest ja kolmekordse klaaspaketiga.

Siseviimistlus. Korterite seinad ja laed on värvitud, põrandad on kaetud spoonparketiga. Pesuruumides ja esiku tsoonis on põrandal keraamiline plaat. Pesuruumi seintel on keraamiline plaat kipsist ripplaeni.

Loe veel

    Kaart ja teenused

    TEKKIS KÜSIMUS? KIRJUTA MEILE!

    Anna meile teada, millistest korteritest Sa huvitatud oled ja me võtame Sinuga ühendust.

    A.H. Tammsaare tee 89a
    Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

    Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

    Kairiin Kingumets
    Müügispetsialist
    Eva-Liisa Tamm
    Müügispetsialist
    Helina Toome
    Müügispetsialist
    Margit Kujala
    Müügispetsialist Soome kliendile

    Kõik kodulehel olevad pildid on illustratiivsed.