Liikuri elukvartal

Liikuri elukvartal

Liikuri elukvartalisse Lasnamäe alguses valmib kolm 8-korruselist maja, igaühes 46-59 korterit. B-energiaklassi kuuluva maja korterid on ühe kuni viietoalised pindalaga 33-120 ruutmeetrit. Enamikel korteritel on terrassid või rõdud. Kortermajade vahele tekib uuenduslik aiaga ümbritsetud haljastatud sisehoov, kus liivakastiga mänguala ja omapärane mängumaja, spordiinventar ja puhkepingid. Parkimiskohad asuvad hoone hoovialal.

Lukustatava aiaga
Lukustatava aiaga

ümbritsetud koduhoov

Avarad ja valgusküllased
Avarad ja valgusküllased

ruumid

Elegantne ja stiilne
Elegantne ja stiilne

siseviimistlus

Panoraamvaated
Panoraamvaated

Tallinna kesklinnale, Viimsi poolsaarele ja merele

Poed asuvad maja juures

Igapäevaseid sisseoste on kõige mugavam teha elukvartali kõrval olevas Smuuli tee Maxima XX Supermarketis. Lühikese autosõidu kaugusel asuvad ka Selver, Prisma ja Rimi. Põnevat ajaviidet ja ohtralt meelelahutust pakub T1 Mall of Tallinn keskus.

Spordiväljakud ja huvitegevused

Spordisõpradel on mugav minna on Lasnamäe Tondiraba jäähalli ja Lasnamäe kergejõustikuhalli. Liikuri elukvartalist mõnesaja meetri kaugusel asub ka jalgpalliväljak.

Koolid ja lasteaiad

Liikuri kodude läheduses asub mitmeid koole ja lasteaedu. Lähim õppeasutus on Lasnamäe Mehaanikakool ning üle Pallasti silla asuv Lasnamäe Gümnaasium. Väikeste lastega perede elu muudavad kergemaks naabruses paiknev Liikuri lasteaed ja veidi eemal asuv Paekaare lasteaed.

Mugav ühendus kesklinnaga

Kiiret ühendust kesklinna ja teiste linnaosadega pakub mitmekesine ja tiheda sõidugraafikuga ühistransport Laagna teelt ja Valge tänavalt. Mugavalt ja kiiresti pääseb Liikuri elukvartalist lennujaama, bussijaama ja sadamasse.

Kaart ja teenused

Tekkis küsimus? Kirjuta meile!

Liikuri elukvartal
Soovin kasutada võimalust saada eksklusiivset teavet soodsatest pakkumistest, uutest projektidest ja uudiskirjadest ning muid huvitavaid elulisi nõuandeid või inspiratsiooni.

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Eva-Liisa Tamm
Müügispetsialist
Helina Toome
Müügispetsialist
Margit Kujala
Müügispetsialist