Kohalikud saidid:
Corporate site:

Liikuri elukvartal

VÄIKESTELE JA 
SUURTELE ÕPPIJATELE

Liikuri kodude läheduses asub mitmeid koole ja lasteaedu. Lähim õppeasutus on Lasnamäe Gümnaasium. Maja kõrval asub Liikuri lasteaed ning veidi eemal Paekaare lasteaed.


KAUPLUSED

Sisseostude tegemiseks on mugavaim Smuuli tee Maxima XX supermarket, aga ka läheduses asuvad Selver, Prisma ja Rimi. Põnevat ajaviidet ja ohtralt meelelahutust pakub uus T1 keskus.

KEHALE JA HINGELE

Liikuri kodudest on mugav minna Tallinna Lauluväljakule. Kunstihuvilised leiavad omale sobiva mitmete Kadrioru pargi muuseumite või KUMU näituste hulgast. Jalgpalli saab mängida koduhoovist mõnesaja meetri kaugusel või Maarjamäel FC Levadia spordikompleksis.

MUGAVAD ÜHENDUSED
KESKLINNAGA

Kiireid ühendusi kesklinna ja teiste linnaosadega pakub mitmekesine ja tihe ühistranspordi valik Laagna teelt ja Valge tänavalt. Mugav on minna ka bussijaama ja sadamasse.

Arhitektuur

Hinnatud arhitekt Urmas Muru projekteeris majade fassaadidele isikupära andvad perforeeritud metallist rõdud, hooned on valged ja rikastatud halli tooni detailidega. Maja trepikojas loovad valguslahendusena meeleolu stiilsed LED valgusribad. Lisaks tavalistele postkastidele on hoone esimese korruse fuajees moodsad nutipostkastid.

Kaart ja teenused

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Ehitus
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Sulge