Kohalikud saidid:
Corporate site:

Projekti info

Uued kodud jõuliselt arenevas Järvekülas Marjamaa arenduses Hansa tee 2 ja 4 kortermajad on Marjamaa arenduse I etapis valmivad kodud, mis asuvad kiiresti arenevas Järveküla piirkonnas. Looduslähedasse ja vaiksesse keskkonda rajatavad lihtsa geomeetria ja selge funktsiooniga majade fassaade kaunistavad iseloomulikud puitterrassid ja –rõdud. Hoonete maalähedastes värvitoonides fassaadid sulanduvad ümbruskonna rohelusse, mõjudes selle loomuliku osana. Mängulisust lisavad esimestel korrustel asuvad terrasse eraldavad haljastuskastid.

Loe veel

Järveküla – moodne küla pealinna veerel

Järveküla küla asub Tallinna lähistel Rae vallas, Ülemiste järvest lõuna suunas. Rae vald on üks kiiremini arenevatest valdadest, kus on väljaehitatud infrastruktuur koos vajalike avalike teenustega. Mitmed lasteaiad, koolid, erinevad spordi- ja vabaajakeskused ning tehnopargid loovad tasakaalus elukeskkonna igas vanuses elanikele.

Koolid ja lasteaiad

Marjamaa elamutest vähem kui kilomeetri raadiusesse jääb Põhja-Eesti kaasaegseim Järveküla kool, mis avas uksed aastal 2016. Suuremad saavad kooliteed jätkata Jüri Gümnaasiumis. Marjamaa arendusega üheaegselt rajatakse vaid mõnesaja meetri kaugusele lasteaed, mis pakub mudilastele turvalise kodutee. Kokku on Järveküla piirkonnas ja selle läheduses neli põhi- ja üks keskkool ning kümme lasteaeda.  

Transport

Uued Marjamaa kodud asuvad kesklinnast umbkaudu 20-minutilise autosõidu kaugusel. Kodumajast vähem kui 400 meetri ulatuses asub ka ühistranspordi peatus, kust väljuvad bussid Tallinna ja Jüri suunas (liinid 132, 132A, 214, 214A, R1, R7). Ülemiste linnaku pervele jääb Elroni rongide peatusplatvorm ja Tallinna Lennujaam.

Kauplused ja kohvikud

Mugavaim koht igapäevaste sisseostude tegemiseks on Peetri Selver. Lühike autosõit viib Sind laia valikuga Ülemiste keskusesse ja 2018. aasta oktoobris uksed avavasse T1 Mall of Tallinn keskusesse. Maitseelamusi pakuvad toidukohad Peetri Tuulik ja Assaku toidutare, mille menüüst leiab igaüks sobiva kõhutäite.

Meelelahutus ja sportimine

Järvekülas jagub tegevusi igaühele. Sportida saad linnulennult 600 meetri kaugusel asuvas Rae spordikeskuse Järveküla spordihoones. Ekstreemspordi austajatele avaneb kodulähedane võimalus harjutada Baltikumi suurimas elamusspordikeskuses Spot of Tallinn.

Pargid ja mänguväljakud

Peetri keskuses asub hoolitsetud ja mänguväljakutega Peetri park. Jüris paikneb eelmisest sajandist kaitsealade hulka kuuluv Lehmja tammik. Ümbruskonnas asuvad tiigid ja Ülemiste järv.

    Dokumendid

    Kaart ja teenused

    Müügispetsialistid

    Jaanus Rumma
    Müügispetsialist
    Kristina Sõmerik
    Müügispetsialist
    Helina Toome
    Müügispetsialist
    Margit Kujala
    Müügispetsialist Soome kliendile
    Toomas Luht
    Tehingute spetsialist

    FINANTSEERIMINE JA HINDAJA

    Terje Tikenberg-Piirsalu
    Luminor koostööpartnerite projektijuht
    Kristi Lilium
    SEB krediidihaldur
    Mari Lume
    Domus Kinnisvara hindaja

    Registreeri huvi

    Anna meile teada, millistest korteritest Sa huvitatud oled ja me võtame Sinuga ühendust.

    Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

    Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

    Kontakt

    Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

    Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

    Müügikontori kontakt

    YIT Ehitus
    Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
    Tööaeg: 8:30-17:00
    Sulge
    Sulge