Kohalikud saidid:
Corporate site:

Marjamaa Hansa tee 2 ja 4, Rae vald (I etapp)

Ehitusjärgus. Valmimisaeg 06/2019
Vabade korterite arv:

17

Korterite arv kokku:

36

Tubade arv:

1 - 4

Rohkem detaile

ikony_89.png
Valitud korterite hinnas sisaldub kuni kaks parkimiskohta ja panipaik!

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Hoone detailid

Vabade korterite arv:
17
Korterite arv kokku:
36
Tubade arv:
1 - 4
Parkimiskohtade asukoht:
Väliparkla
Ventilatsioonisüsteem:
Korteripõhine soojustagastusega sundventilatsioon
Küttesüsteem:
Gaasiküte, soojasõlm igas hoones

Järveküla – moodne küla pealinna veerel

Järveküla küla asub Tallinna lähistel Rae vallas, Ülemiste järvest lõuna suunas. Rae vald on üks kiiremini arenevatest valdadest, kus on väljaehitatud infrastruktuur koos vajalike avalike teenustega. Mitmed lasteaiad, koolid, erinevad spordi- ja vabaajakeskused ning tehnopargid loovad tasakaalus elukeskkonna igas vanuses elanikele.

Koolid ja lasteaiad

Marjamaa elamutest vähem kui kilomeetri raadiusesse jääb Põhja-Eesti kaasaegseim Järveküla kool, mis avas uksed aastal 2016. Suuremad saavad kooliteed jätkata Jüri Gümnaasiumis. Marjamaa arendusega üheaegselt rajatakse vaid mõnesaja meetri kaugusele lasteaed, mis pakub mudilastele turvalise kodutee. Kokku on Järveküla piirkonnas ja selle läheduses neli põhi- ja üks keskkool ning kümme lasteaeda.  

Transport

Uued Marjamaa kodud asuvad kesklinnast umbkaudu 20-minutilise autosõidu kaugusel. Kodumajast vähem kui 400 meetri ulatuses asub ka ühistranspordi peatus, kust väljuvad bussid Tallinna ja Jüri suunas (liinid 132, 132A, 214, 214A, R1, R7). Ülemiste linnaku pervele jääb Elroni rongide peatusplatvorm ja Tallinna Lennujaam.

Kauplused ja kohvikud

Mugavaim koht igapäevaste sisseostude tegemiseks on Peetri Selver. Lühike autosõit viib Sind laia valikuga Ülemiste keskusesse ja 2018. aasta oktoobris uksed avavasse T1 Mall of Tallinn keskusesse. Maitseelamusi pakuvad toidukohad Peetri Tuulik ja Assaku toidutare, mille menüüst leiab igaüks sobiva kõhutäite.

Meelelahutus ja sportimine

Järvekülas jagub tegevusi igaühele. Sportida saad linnulennult 600 meetri kaugusel asuvas Rae spordikeskuse Järveküla spordihoones. Ekstreemspordi austajatele avaneb kodulähedane võimalus harjutada Baltikumi suurimas elamusspordikeskuses Spot of Tallinn.

Pargid ja mänguväljakud

Peetri keskuses asub hoolitsetud ja mänguväljakutega Peetri park. Jüris paikneb eelmisest sajandist kaitsealade hulka kuuluv Lehmja tammik. Ümbruskonnas asuvad tiigid ja Ülemiste järv.

    Tehniline kirjeldus

    Hoonete konstruktsioonid. Kannvundamentidele rajatavad kandvad seinakonstruktsioonid ja korterite vahelised seinad monteeritakse raudbetoon elementidest. Õõnespaneelidest vahelaed kaetakse kahe erineva isolatsioonikihi ja betoonist pealevalu plaadiga. Välisseintena kasutatakse Eestis toodetuid monteeritavaid puitkonstruktsioonil soojustatud seinaelemente fassaadilaudisega. Korteri siseseinad ehitatakse metallkarkassil kipsplaatidest ning šahtide seinad laotakse kergplokkidest. Hoonete sisetrepid rajatakse keskse monteeritava raudbetoon peatala ja betoonist astmeplaatidega. Lamekatused kaetakse rullmaterjalist katusekattega.

    Rõdud ja aknad. Rõdud rajatakse terasest kandekarkassile paigaldatud betoonplaadiga. Rõdu põrandale antakse ühesuunaline kalle hoonest eemale. Hoonete esimestele korrustele rajatakse puitterrassid lillekastidega.

    Korterite aknad on kavandatud horisontaalse jaotusega PVC profiilist akendena. Klaaspakett on kolmekordne kirka klaasiga, millest sisemine klaas on selektiivklaas.

    Siseviimistlus. Korterite seinad ja laed on värvitud, põrandad on kaetud spoonparketiga. Pesuruumide põrandal on keraamiline plaat ning seinte keraamiline plaat ulatub kipsist ripplaeni.

    LOE VEEL

    Kaart ja teenused

    Müügispetsialistid

    Kairiin Kingumets
    Müügispetsialist
    Kristina Sõmerik
    Müügispetsialist
    Eva-Liisa Tamm
    Müügispetsialist
    Helina Toome
    Müügispetsialist
    Margit Kujala
    Müügispetsialist Soome kliendile
    Toomas Luht
    Tehingute spetsialist

    Finantseerimine ja hindaja

    Terje Tikenberg-Piirsalu
    Luminor koostööpartnerite projektijuht
    Kristi Lilium
    SEB krediidihaldur
    Mari Lume
    Domus Kinnisvara hindaja

    Registreeri huvi

    Anna meile teada, millistest korteritest Sa huvitatud oled ja me võtame Sinuga ühendust.

    Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

    Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

    Kontakt

    Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

    Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

    Müügikontori kontakt

    YIT Ehitus
    Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
    Tööaeg: 8:30-17:00
    Sulge
    Sulge