Kohalikud saidid:
Corporate site:

Korteri omandamise 3 etappi: 

Koostöös finantseerimist pakkuvate pankadega on võimalikud ka allolevast erinevad finantseerimisviisid. Uurige lähemalt YIT müügispetsialistilt.

1. Broneerimine 

Korteri broneerimiseks palume täita kodulehelt kontaktivorm. Korterit saab broneerida kuni 30-ks kalendripäevaks.

Antud perioodi jooksul valmistatakse ette ning sõlmitakse notariaalne võlaõiguslik- või koheselt asjaõiguslik müügileping vastavalt sellele millises ehitusjärgus hoone on.

Broneeringust taganemine/pikendamine

Broneeringust on võimalik taganeda 30 päeva jooksul alates broneerimissoovi kirjalikust avaldamisest. Broneerigu taganemise soovi korral palume saata kirjalik avaldus müügispetsialistile.

NB! Kui klient ei vasta broneeringu perioodil müügispetsialisti poolt saadetud kirjadele ning kõnedele või ei edasta müügilepingu tarbeks vajaminevaid andmeid on YIT esindajal õigus broneering ühepoolselt tühistada. Broneeringu tähtaega on võimalik pikendada vastavalt kokkuleppele müügispetsialistiga. 

2. Võlaõigusliku lepingu sõlmimine

Võlaõiguslik müügileping sõlmitakse 30 päeva jooksul alates broneerimisavalduse esitamisest. Antud müügilepinguga tasub Klient 20% korteriomandi kogumaksumusest.   

3. Asjaõigusliku lepingu sõlmimine

Asjaõigusleping sõlmitakse peale ehitustööde valmimist ning teostatud ülevaatust Kliendi poolt. Asjaõiguslepingu sõlmimisel tasub Klient 80% korteriomandi kogumaksumusest. Antud lepingu sõlmimisega saab ostja lepingueseme/te omanikuks. 

Lepingu hind

Sisaldab 

+ siseviimistlust  
+ liitumistasu elektrivõrguga  
+ liitumistasu veevarustuse ja kanalisatsiooniga
 

Ei sisalda

- telefonivõrguga liitumise tasu  
- liitumistasu kaabel- või digitelevisiooni võrguga 
- müügilepingu sõlmimisega seotud notaritasu ja riigilõivu 

Garantii

AS YIT Ehitus garanteerib teostatud ehitustööde, kasutatud materjalide ning paigaldatud seadmestiku vastavuse Eesti Vabariigis tunnustatud kvaliteedinõuetele.

Kõik garantiid puudutavad küsimused palume saata e-posti aadressile kodugarantii@yit.ee

Mida peab teadma eluruumi soetav äriühing

Kinnisvaraga seotud tehingute maksustamise reeglid on väga nüansirohked. Seetõttu tekib eluruume ettevõtluses kasutavatel äriühingutel sageli küsimusi, millisel viisil tuleks maksustada ühte või teist tehingut. Eesmärgiga aidata Teil sellel nüansirohkel maksumaastikul orienteeruda, anname siinkohal väikese ülevaate erinevates seadustes sätestatud reeglitele, mida peaks silmas pidama just ettevõtluses kasutatavate eluruumidega seotud maksuarvestuses. Vaata täpsemalt: Mida peab teadma eluruumi soetav äriühing.

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Ehitus
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Sulge