Kohalikud saidid:
Corporate site:

Selles blogis räägin, kuidas ma tudengina korteri ostan…

SAAME TUTTAVAKS!

Sündisin ja kasvasin Kohtla-Järvel, gümnaasiumiski käisin seal. Ütlen juba etteruttavalt, et olen TTÜ arhitektuuri 5. aasta tudeng, mis tähendab, et 2019. aasta suvel lõpetan kooli (kui kõik plaani kohaselt läheb)

Olen väiksest peale erinevate hobidega tegelenud. Mäletan, et juba esimeses klassis läksin käsitööringi. Meisterdasin suure Pipi Pikksuka nuku ja tikkisin rahvusmustriga pastlaid. 3. klassis astusin laste kunstikooli, mille viis aastat hiljem lõpetasin. Kes teeb see jõuab – paralleelselt kunstikooliga astusin ka muusikakooli, mis minu õnneks samas majas asus. Õppima hakkasin elektrikitarri, lisapilliks määrati kõigile estraadiosakonnas õppivatele lastele klaver. Lisaks tegelesin spordiga, tihti käisin ka võistlustel. Sõitsin jalgrattaga, suusatasin, rulluisutasin, orienteerusin ja jooksin. Gümnaasiumis taasavastasin õmblemise, täpsemalt rõivadisaini. Ostsin hunnikute viisi Burda ajakirju, käisin garaažis vanu kleite harutamas või kangaid otsimas ning õmblesin kleite.

Oma erialavaliku tõttu puutun kokku erinevate kunstidega, kuid mulle meelepäraseim oli graafiline disain. Mäletan, et ühel suvel oli nii igav, et õppisin Adobe Illustratori ja Photoshopi programmid Youtube’i videote abil selgeks. Sellel hetkel polnud mul aimugi, et ühel päeval toob see igavalt veedetud paar nädalat mulle leiva lauale. Asusin tööle ühte disainiettevõttesse, kus tegin brändingut ja pakendidisaini. Kuna TTÜ-s tegelesin ka tudengiaktivismiga, sain oma teaduskonda esindavas organisatsioonis juhtiva koha turunduse valdkonnas. Organisatsioonile töötasin välja visuaalse kuvandi ja tegin palju muud huvitavat. Pika nimekirja hulka kuulub ka tööpõli ühes tunnustatud arhitektuuribüroos, kus sain võimaluse näha arhitekti igapäeva tööelu.

Pikemalt saad lugeda intervjuust.

Tänaseks on elu mind toonud turundusvaldkonda, kuid arhitektuur ja hooned on sügaval mu südames. Seepärast tutvustan ma edaspidi, mismoodi ma tudengina korterit ostan.

Kontakt

Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).

Nõusoleku andmisega salvestatakse ning kasutatakse Teie isikuandmeid vastavalt privaatsustingimustes välja toodud eesmärkidel.

Müügikontori kontakt

YIT Ehitus
Pärnu mnt 102b I korrus, 11312 Tallinn
Tööaeg: 8:30-17:00
Sulge
Sulge